VVJ:n alaiset valjakkokilpailut

JÄRJESTÄJÄ: Salpicar, SALP1722
VASTUUHENKILÖ: yersinio, VRL-06303
PÄIVÄMÄÄRÄ: 07.05.2013
VIIM.ILM.PVM.: 04.05.2013
OSALLISTUMISET: [email protected]
OTSIKOKSI: "Salpicar VVJ001-010" (mikäli osallistut yhteen kilpailuun niin otsikoksi VVJ ja kutsun nro, joka näkyy osoiterivillä)

- kilpailut ovat avoimet kaikille
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- yksi ihminen saa osallistua 3 kertaa yhteen luokkaan, yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan kilpailuissa
- kaikilla kilpailuihin osallistuvilla henkilöillä tulee olla VRL-tunnus ja kilpailijoiden tulee kuulua johonkin VRL:n alaiseen seuraan, hevosten VH-numerot eivät ole pakollisia
- luokkien tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumiset seuraavassa muodossa
Luokka (rivinvaihto)
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

ESIM.
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
yersinio (VRL-06303) - Xever VH11-040-0015

LUOKAT
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
2. Noviisi yhdistetty yksiköille
3. Vaativa yhdistetty yksiköille
4. Vaativa yhdistetty yksiköille

OSALLISTUJAT (tulokset tulevat osallistujien päälle)
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
1. Miia Maria (VRL-10382) - Joujanni ILO VH13-018-0026
2. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300
3. Pierre (VRL-10531) - Semerkhet VH13-112-0002
4. Pierre (VRL-10531) - Perignon VH13-262-0003
5. Suvi (VRL-01248) - Faunna's Leacy VH06-099-9483
6. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
7. yersinio (VRL-06303) - Duren Obeline VH07-040-0105
8. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074
9. Mari H (VRL-05704) - Amiston v. Jäpä VH06-017-5356
10. Suvi (VRL-01248) - Lyaios VH05-099-5826
11. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
12. Sen (VRL-08368) - Wyat Paul
13. Destiny (VRL-12199) - Linnet B
14. Pierre (VRL-10531) - Tutankhamon VH13-108-0003
15. weelow (VRL-00563) - Sissel
16. Sen (VRL-08368) - Jamiroquai
17. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
18. weelow (VRL-00563) - Edita
19. Mari H (VRL-05704) - Raro da Duchessa VH11-241-0005
20. Nilluri (VRL-11965) - Wiscont End
21. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
22. Destiny (VRL-12199) - Jasmijn v.d. Duren
23. Nilluri (VRL-11965) - Zanzauthen Biu
24. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
25. Destiny (VRL-12199) - Breandan Felicity
26. Sen (VRL-08368) - Glowmoor Hamlet
27. Nilluri (VRL-11965) - Schule Mor
28. Suvi (VRL-01248) - Erna's Myrkrida VH05-099-9397
29. Mari H (VRL-05704) - Rogue Jay VH06-017-5522
30. weelow (VRL-00563) - Jambolina

2. Noviisi yhdistetty yksiköille
1. Sen (VRL-08368) - Päivärinteen Lumia
2. Latu (VRL-01436) - Ryzij Strast
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Cicero VH06-040-8849
4. misery. (VRL-01080) - Crowberry Bianca
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
6. Pierre (VRL-10531) - Blahawk VH13-129-0002
7. Roo (VRL-12617) - Pretty Reckless Dei
8. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
9. Latu (VRL-01436) - Matryoshka
10. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
11. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
12. Pierre (VRL-10531) - Rammstein VH13-104-0012
13. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Skafloc VH12-028-0060
14. Roo (VRL-12617) - Welle Yozora
15. Sen (VRL-08368) - Pencalow Telen
16. Mari H (VRL-05704) - Blue Cabool VH12-017-0602
17. Suvi (VRL-01248) - Apollon II CRE VH12-181-0001
18. weelow (VRL-00563) - Nadezda
19. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
20. weelow (VRL-00563) - Valkyria
21. yersinio (VRL-06303) - Duren Beliana VH07-040-0186
22. Mari H (VRL-05704) - Bendie v. Synvilla VH12-017-0601
23. misery. (VRL-01080) - Suopursun Keysha
24. yersinio (VRL-06303) - Duren Ninny VH06-040-7637
25. weelow (VRL-00563) - Kristýna
26. Sen (VRL-08368) - Pencalow Marged
27. Suvi (VRL-01248) - Vasileios II VH13-181-0001
28. Mari H (VRL-05704) - Siste Advarsel VH11-051-0040
29. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075

3. Vaativa yhdistetty yksiköille
1. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671
2. weelow (VRL-00563) - Jarmila
3. Mari H (VRL-05704) - Dafne v. Pijnboompit VH11-085-0020
4. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow
5. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
6. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
7. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
8. misery. (VRL-01080) - Jeremia Crow
9. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Sointu
10. Sen (VRL-08368) - Pencalow Sinnoch
11. Mari H (VRL-05704) - Arienna VH11-017-0340
12. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
13. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
14. Suvi (VRL-01248) - King of Swing Dei VH06-017-1783
15. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114
16. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277
17. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn
18. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089
19. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
20. weelow (VRL-00563) - Downpour
21. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Linessa
22. Hiisi (VRL-10640)-Peggy
23. Suvi (VRL-01248) - Holly VH05-028-1082
24. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
25. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
26. Mari H (VRL-05704) - Remukylän Tiku VH11-017-0341
27. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn
28. Laura R. (VRL-00169) - Carla
29. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
30. weelow (VRL-00563) - Scissorhands

4. Vaativa yhdistetty yksiköille
1. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
2. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
3. weelow (VRL-00563) - Birka
4. Mari H (VRL-05704) - Grimmenland's Desuke VH12-071-0025
5. Roo (VRL-12617) - Carleen LAC
6. Laura R. (VRL-00169) - Aveelia
7. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
8. yersinio (VRL-06303) - Dur Jagen VH04-040-0955
9. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
10. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
11. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
12. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu
13. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
14. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
15. weelow (VRL-00563) - Frotykens Freja
16. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
17. misery. (VRL-01080) - Moons Million Light
18. Mari H (VRL-05704) - Airell of Swildie VH12-071-0021
19. misery. (VRL-01080) - Tommy v. Shandi
20. yersinio (VRL-06303) - Duren Amandel VH04-040-2893
21. weelow (VRL-00563) - Blomhafts Sleipner
22. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
23. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid
24. Sen (VRL-08368) - Pencalow Yale Rhodri
25. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007
26. Mari H (VRL-05704) - Päivärinteen Wille VH11-017-0625
27. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin
28. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
29. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Weerti
30. Roo (VRL-12617) - Mörkövaaran Humina VH13-018-0119