VVJ:n alaiset valjakkokilpailut

JÄRJESTÄJÄ: Salpicar, SALP1722
VASTUUHENKILÖ: yersinio, VRL-06303
PÄIVÄMÄÄRÄ: 08.05.2013
VIIM.ILM.PVM.: 04.05.2013
OSALLISTUMISET: [email protected]
OTSIKOKSI: Salpicar VVJ001-010 (mikäli osallistut yhteen kilpailuun niin otsikoksi VVJ ja kutsun nro, joka näkyy osoiterivillä)

- kilpailut ovat avoimet kaikille
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- yksi ihminen saa osallistua 3 kertaa yhteen luokkaan, yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan kilpailuissa
- kaikilla kilpailuihin osallistuvilla henkilöillä tulee olla VRL-tunnus ja kilpailijoiden tulee kuulua johonkin VRL:n alaiseen seuraan, hevosten VH-numerot eivät ole pakollisia
- luokkien tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumiset seuraavassa muodossa
Luokka (rivinvaihto)
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

ESIM.
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
yersinio (VRL-06303) - Xever VH11-040-0015

LUOKAT
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
2. Noviisi yhdistetty yksiköille
3. Vaativa yhdistetty yksiköille
4. Vaativa yhdistetty yksiköille

OSALLISTUJAT (tulokset tulevat osallistujien päälle)
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
1. Suvi (VRL-01248) - Erna's Myrkrida VH05-099-9397
2. Nilluri (VRL-11965) - Schule Mor
3. Sen (VRL-08368) - Jamiroquai
4. Mari H (VRL-05704) - Rogue Jay VH06-017-5522
5. Destiny (VRL-12199) - Jasmijn v.d. Duren
6. Suvi (VRL-01248) - Faunna's Leacy VH06-099-9483
7. Suvi (VRL-01248) - Lyaios VH05-099-5826
8. Mari H (VRL-05704) - Raro da Duchessa VH11-241-0005
9. Nilluri (VRL-11965) - Wiscont End
10. weelow (VRL-00563) - Jambolina
11. weelow (VRL-00563) - Sissel
12. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074
13. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Obeline VH07-040-0105
15. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
16. weelow (VRL-00563) - Edita
17. Pierre (VRL-10531) - Perignon VH13-262-0003
18. Nilluri (VRL-11965) - Zanzauthen Biu
19. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
20. Pierre (VRL-10531) - Semerkhet VH13-112-0002
21. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
22. Sen (VRL-08368) - Glowmoor Hamlet
23. Mari H (VRL-05704) - Amiston v. Jäpä VH06-017-5356
24. Sen (VRL-08368) - Wyat Paul
25. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300
26. Pierre (VRL-10531) - Tutankhamon VH13-108-0003
27. Destiny (VRL-12199) - Breandan Felicity
28. Miia Maria (VRL-10382) - Joujanni ILO VH13-018-0026
29. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
30. Destiny (VRL-12199) - Linnet B

2. Noviisi yhdistetty yksiköille
1. Roo (VRL-12617) - Pretty Reckless Dei
2. Sen (VRL-08368) - Päivärinteen Lumia
3. Suvi (VRL-01248) - Vasileios II VH13-181-0001
4. Roo (VRL-12617) - Welle Yozora
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
6. yersinio (VRL-06303) - Duren Cicero VH06-040-8849
7. Pierre (VRL-10531) - Rammstein VH13-104-0012
8. Mari H (VRL-05704) - Blue Cabool VH12-017-0602
9. weelow (VRL-00563) - Valkyria
10. weelow (VRL-00563) - Nadezda
11. Mari H (VRL-05704) - Siste Advarsel VH11-051-0040
12. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
13. weelow (VRL-00563) - Kristýna
14. yersinio (VRL-06303) - Duren Ninny VH06-040-7637
15. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
16. misery. (VRL-01080) - Suopursun Keysha
17. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
18. Mari H (VRL-05704) - Bendie v. Synvilla VH12-017-0601
19. yersinio (VRL-06303) - Duren Beliana VH07-040-0186
20. Sen (VRL-08368) - Pencalow Marged
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075
22. Sen (VRL-08368) - Pencalow Telen
23. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Skafloc VH12-028-0060
24. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
25. misery. (VRL-01080) - Crowberry Bianca
26. Latu (VRL-01436) - Ryzij Strast
27. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
28. Pierre (VRL-10531) - Blahawk VH13-129-0002
29. Latu (VRL-01436) - Matryoshka
30. Suvi (VRL-01248) - Apollon II CRE VH12-181-0001

3. Vaativa yhdistetty yksiköille
1. Laura R. (VRL-00169) - Carla
2. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
3. weelow (VRL-00563) - Downpour
4. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
5. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
6. weelow (VRL-00563) - Jarmila
7. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089
8. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow
9. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Linessa
10. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
11. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
12. weelow (VRL-00563) - Scissorhands
13. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
14. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn
15. misery. (VRL-01080) - Jeremia Crow
16. Mari H (VRL-05704) - Dafne v. Pijnboompit VH11-085-0020
17. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
18. Suvi (VRL-01248) - King of Swing Dei VH06-017-1783
19. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671
20. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
21. Mari H (VRL-05704) - Remukylän Tiku VH11-017-0341
22. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
23. Suvi (VRL-01248) - Holly VH05-028-1082
24. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114
25. Sen (VRL-08368) - Pencalow Sinnoch
26. Hiisi (VRL-10640)-Peggy
27. Mari H (VRL-05704) - Arienna VH11-017-0340
28. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Sointu
29. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277
30. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn

4. Vaativa yhdistetty yksiköille
1. weelow (VRL-00563) - Frotykens Freja
2. weelow (VRL-00563) - Birka
3. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007
4. misery. (VRL-01080) - Tommy v. Shandi
5. Sen (VRL-08368) - Pencalow Yale Rhodri
6. weelow (VRL-00563) - Blomhafts Sleipner
7. Roo (VRL-12617) - Mörkövaaran Humina VH13-018-0119
8. Roo (VRL-12617) - Carleen LAC
9. Laura R. (VRL-00169) - Aveelia
10. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
11. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid
12. Mari H (VRL-05704) - Grimmenland's Desuke VH12-071-0025
13. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu
14. Mari H (VRL-05704) - Airell of Swildie VH12-071-0021
15. Mari H (VRL-05704) - Päivärinteen Wille VH11-017-0625
16. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
17. yersinio (VRL-06303) - Dur Jagen VH04-040-0955
18. misery. (VRL-01080) - Moons Million Light
19. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
20. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
21. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
22. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001
23. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Weerti
24. yersinio (VRL-06303) - Duren Amandel VH04-040-2893
25. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
26. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
27. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
28. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
29. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
30. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin