VVJ:n alaiset valjakkokilpailut

JÄRJESTÄJÄ: Salpicar, SALP1722
VASTUUHENKILÖ: yersinio, VRL-06303
PÄIVÄMÄÄRÄ: 16.05.2013
VIIM.ILM.PVM.: 04.05.2013
OSALLISTUMISET: [email protected]
OTSIKOKSI: Salpicar VVJ001-010 (mikäli osallistut yhteen kilpailuun niin otsikoksi VVJ ja kutsun nro, joka näkyy osoiterivillä)

- kilpailut ovat avoimet kaikille
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- yksi ihminen saa osallistua 3 kertaa yhteen luokkaan, yksi hevonen saa osallistua vain yhteen luokkaan kilpailuissa
- kaikilla kilpailuihin osallistuvilla henkilöillä tulee olla VRL-tunnus ja kilpailijoiden tulee kuulua johonkin VRL:n alaiseen seuraan, hevosten VH-numerot eivät ole pakollisia
- luokkien tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistumiset seuraavassa muodossa
Luokka (rivinvaihto)
Ajaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

ESIM.
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
yersinio (VRL-06303) - Xever VH11-040-0015

LUOKAT
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
2. Noviisi yhdistetty yksiköille
3. Vaativa yhdistetty yksiköille
4. Vaativa yhdistetty yksiköille

OSALLISTUJAT (tulokset tulevat osallistujien päälle)
1. Noviisi yhdistetty yksiköille
1. weelow (VRL-00563) - Sissel
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Dvora VH12-040-0074
3. Suvi (VRL-01248) - Lyaios VH05-099-5826
4. Sen (VRL-08368) - Wyat Paul
5. Miia Maria (VRL-10382) - Maxwell VH13-017-0010
6. Sen (VRL-08368) - Jamiroquai
7. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300
8. Suvi (VRL-01248) - Erna's Myrkrida VH05-099-9397
9. Nilluri (VRL-11965) - Zanzauthen Biu
10. Emmu (VRL-08154) - SS Jaywalker
11. weelow (VRL-00563) - Edita
12. Pierre (VRL-10531) - Semerkhet VH13-112-0002
13. Sen (VRL-08368) - Glowmoor Hamlet
14. Mari H (VRL-05704) - Raro da Duchessa VH11-241-0005
15. Destiny (VRL-12199) - Linnet B
16. Mari H (VRL-05704) - Amiston v. Jäpä VH06-017-5356
17. Emmu (VRL-08154) - Catacomb Runaway
18. yersinio (VRL-06303) - Duren Obeline VH07-040-0105
19. Suvi (VRL-01248) - Faunna's Leacy VH06-099-9483
20. Pierre (VRL-10531) - Tutankhamon VH13-108-0003
21. Nilluri (VRL-11965) - Schule Mor
22. Mari H (VRL-05704) - Rogue Jay VH06-017-5522
23. Pierre (VRL-10531) - Perignon VH13-262-0003
24. Emmu (VRL-08154) - Daydream Droppie BL
25. Nilluri (VRL-11965) - Wiscont End
26. weelow (VRL-00563) - Jambolina
27. Miia Maria (VRL-10382) - Joujanni ILO VH13-018-0026
28. Destiny (VRL-12199) - Breandan Felicity
29. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Eulalia VH13-017-0075
30. Destiny (VRL-12199) - Jasmijn v.d. Duren

2. Noviisi yhdistetty yksiköille
1. Pierre (VRL-10531) - Blahawk VH13-129-0002
2. Mari H (VRL-05704) - Bendie v. Synvilla VH12-017-0601
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Beliana VH07-040-0186
4. misery. (VRL-01080) - Crowberry Bianca
5. Roo (VRL-12617) - Pretty Reckless Dei
6. Roo (VRL-12617) - Heston B VH13-017-0022
7. Suvi (VRL-01248) - Apollon II CRE VH12-181-0001
8. Roo (VRL-12617) - Welle Yozora
9. Milja (VRL-00692) - Sirkkeen Linnea VH12-018-1167
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtitomu VH12-018-0542
11. Suvi (VRL-01248) - Cresendo's Skafloc VH12-028-0060
12. weelow (VRL-00563) - Kristýna
13. weelow (VRL-00563) - Valkyria
14. Sen (VRL-08368) - Päivärinteen Lumia
15. Mari H (VRL-05704) - Blue Cabool VH12-017-0602
16. Latu (VRL-01436) - Ryzij Strast
17. Milja (VRL-00692) - Fiktion Velikulta VH12-018-0075
18. Suvi (VRL-01248) - Vasileios II VH13-181-0001
19. Sen (VRL-08368) - Pencalow Marged
20. yersinio (VRL-06303) - Duren Cicero VH06-040-8849
21. Pierre (VRL-10531) - Kelmikäs VH13-018-0462
22. weelow (VRL-00563) - Nadezda
23. Latu (VRL-01436) - Matryoshka
24. rebely (VRL-09009) - Myrmeli VH13-018-0347
25. Sen (VRL-08368) - Pencalow Telen
26. misery. (VRL-01080) - Suopursun Keysha
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Ninny VH06-040-7637
28. Mari H (VRL-05704) - Siste Advarsel VH11-051-0040
29. Latu (VRL-01436) - Breandan Bradaigh
30. Pierre (VRL-10531) - Rammstein VH13-104-0012

3. Vaativa yhdistetty yksiköille
1. misery. (VRL-01080) - Jeremia Crow
2. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
3. Sen (VRL-08368) - Pencalow Sinnoch
4. Mari H (VRL-05704) - Arienna VH11-017-0340
5. Suvi (VRL-01248) - Holly VH05-028-1082
6. Frida (VRL-05826) - Päivärinteen Adrianna
7. yersinio (VRL-06303) - Dur Afweer VH04-040-1089
8. Miia Maria (VRL-10382) - Fiktion Kippari VH12-018-1134
9. weelow (VRL-00563) - Jarmila
10. Miia Maria (VRL-10382) - Jaspar FK VH13-017-0042
11. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277
12. weelow (VRL-00563) - Downpour
13. Sen (VRL-08368) - Pencalow Alawn
14. misery. (VRL-01080) - Diamond Rhia Crow
15. Laura R. (VRL-00169) - Carla
16. Pierre (VRL-10531) - Kaarnan Iltasoihtu VH11-018-1603
17. Sen (VRL-08368) - Pencalow Deryn
18. Mari H (VRL-05704) - Dafne v. Pijnboompit VH11-085-0020
19. Pierre (VRL-10531) - Aavan Onerva VH12-018-0757
20. yersinio (VRL-06303) - Wullet VH12-040-0114
21. Miia Maria (VRL-10382) - Huvin Lou Lilou VH13-017-0047
22. Mari H (VRL-05704) - Remukylän Tiku VH11-017-0341
23. Hiisi (VRL-10640)-Peggy
24. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
25. Suvi (VRL-01248) - King of Swing Dei VH06-017-1783
26. Frida (VRL-05826) - Varjomäen Mirella
27. Pierre (VRL-10531) - Rohmulan Reko VH11-018-1671
28. weelow (VRL-00563) - Scissorhands
29. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Linessa
30. Laura R. (VRL-00169) - Fiktion Sointu

4. Vaativa yhdistetty yksiköille
1. Laura R. (VRL-00169) - Sirkkeen Weerti
2. Sen (VRL-08368) - Pencalow Yale Rhodri
3. Laura R. (VRL-00169) - Viision Friia
4. Mari H (VRL-05704) - Päivärinteen Wille VH11-017-0625
5. Mari H (VRL-05704) - Grimmenland's Desuke VH12-071-0025
6. weelow (VRL-00563) - Blomhafts Sleipner
7. misery. (VRL-01080) - Moons Million Light
8. Latu (VRL-01436) - WND Fideline
9. Roo (VRL-12617) - Mörkövaaran Humina VH13-018-0119
10. yersinio (VRL-06303) - Dur Jagen VH04-040-0955
11. Pierre (VRL-10531) - Berenike VH13-013-0032
12. rebely (VRL-09009) - Helmen Myrskyherra VH06-018-9598
13. weelow (VRL-00563) - Birka
14. yersinio (VRL-06303) - Dur Tumort VH04-040-4007
15. Roo (VRL-12617) - Carleen LAC
16. Mari H (VRL-05704) - Airell of Swildie VH12-071-0021
17. rebely (VRL-09009) - Huvin Sarah VH12-017-0534
18. Latu (VRL-01436) - Emily Yozora
19. Sen (VRL-08368) - Pencalow Crystin
20. yersinio (VRL-06303) - Duren Amandel VH04-040-2893
21. Latu (VRL-01436) - Terrwyn VEC
22. Laura R. (VRL-00169) - Aveelia
23. rebely (VRL-09009) - Forgiven Forgotter NU VH12-017-0789
24. weelow (VRL-00563) - Frotykens Freja
25. Pierre (VRL-10531) - Berkeley VH13-153-0003
26. Milja (VRL-00692) - Apilarinteen Kerttu
27. Sen (VRL-08368) - Pencalow Ermid
28. Roo (VRL-12617) - Huvin Hailey
29. misery. (VRL-01080) - Tommy v. Shandi
30. Pierre (VRL-10531) - Westruby VH13-207-0001