kuva
kuva
kuva
kuva
         

KRJ:n alaiset koulukilpailut

JÄRJESTÄJÄ: Friisiläissiittola Duren, DURE5209
VASTUUHENKILÖ: yersinio, VRL-06303
PÄIVÄMÄÄRÄ: 23.05.2013
VIIM.ILM.PVM.: 18.05.2013
OSALLISTUMISET: [email protected]
OTSIKOKSI: "DUREN KRJ001-110" (mikäli osallistut yhteen kilpailuun niin otsikoksi KRJ ja kutsun nro, joka näkyy osoiterivillä)

- kilpailut ovat avoimet kaikille
- luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- yksi ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan 3 ratsulla.
- yksi hevonen saa osallistua enintään 2 luokkaan.
- seura (ei merkitä osallistumiseen) ja VRL-tunnus ratsastajalla ovat pakollisia, hevosen VH-tunnus ei ole pakollinen.
- ponikokoiset ponit (sks alle 148 cm) saavat osallistua enintään vaativa B -tasoisiin luokkiin.
- luokkien tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

OSALLISTUMISET seuraavassa muodossa
luokka nro
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-00000
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-00000
+ kaikki samaan luokkaan tulevat ratsukot saman luokkaotsikon alle, kiitos!

LUOKAT
1, Helppo A
2, Helppo A
3, Vaativa B
4, Vaativa B
5, Grand Prix
6, Grand Prix

OSALLISTUJAT (tulokset tulevat osallistujien päälle)
1, Helppo A
1. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini VH12-018-1206
2. Loci (VRL-12679) - Lai'e Conor Brenin VH13-026-0131
3. shin (VRL-11315) - Aavan Antton VH12-018-0328
4. Oresama (VRL-02753) - Meren Karkkinääri VH05-018-7148
5. Juli (VRL-07270) - Koston Elovena VH11-018-0303
6. Loci (VRL-12679) - Ginove VH13-013-0010
7. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
8. Katharine (VRL-11247) - Fir'aun Rabah Nur
9. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
10. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen
11. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
12. Natalia (VRL-05175) - Solina
13. Oresama (VRL-02753) - Mörkövaaran Partajehu VH05-018-4447
14. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
15. Latu (VRL-01436) - Little Luxuries Dawn
16. shin (VRL-11315) - Aavan Fortuna VH12-018-0327
17. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
18. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
19. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre
20. yersinio (VRL-06303) - Laguna v.d. Duren
21. yersinio (VRL-06303) - Zabetta Rewa VH13-040-0283
22. Katharine (VRL-11247) - Ghayda al Qismat
23. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300
24. shin (VRL-11315) - Teinirinsessa VH12-018-0342
25. Milja (VRL-00692) - AH Villitys
26. Katharine (VRL-11247) - Sabriyya al Najya
27. Loci (VRL-12679) - Tintin CC VH13-102-0025
28. Natalia (VRL-05175) - Etupelko
29. Milja (VRL-00692) - Aavan Helmeri
30. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki VH12-018-1208

2, Helppo A
1. shin (VRL-11315) - Aavan Antton VH12-018-0328
2. shin (VRL-11315) - Aavan Fortuna VH12-018-0327
3. Darcia (VRL-02019) - Akytmak VEC VH12-001-0840
4. Darcia (VRL-02019) - Bloody Mary II VH11-037-0008
5. Milja (VRL-00692) - Haperon Satuprinsessa
6. Loci (VRL-12679) - Tintin CC VH13-102-0025
7. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Hurmahenki VH12-018-1208
8. shin (VRL-11315) - Teinirinsessa VH12-018-0342
9. Katharine (VRL-11247) - Fakhri al Najya
10. Loci (VRL-12679) - Lai'e Conor Brenin VH13-026-0131
11. yersinio (VRL-06303) - Oistjaar v.d. Duren VH13-040-0300
12. Natalia (VRL-05175) - Solina
13. Katharine (VRL-11247) - Bashaar Abaan al Qadir
14. yersinio (VRL-06303) - Zabetta Rewa VH13-040-0283
15. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Tähtikultti
16. yersinio (VRL-06303) - Laguna v.d. Duren
17. Oresama (VRL-02753) - Meren Karkkinääri VH05-018-7148
18. Natalia (VRL-05175) - Lakean Vilunväre
19. Latu (VRL-01436) - Little Luxuries Dawn
20. Darcia (VRL-02019) - Un Poco VH11-033-0001
21. Oresama (VRL-02753) - Mörkövaaran Partajehu VH05-018-4447
22. Juli (VRL-07270) - Koston Varpuliina VH11-018-0321
23. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Laviini VH12-018-1206
24. Oresama (VRL-02753) - Kärmeniemen Pikkuvarpunen
25. Milja (VRL-00692) - AH Hippunen
26. Natalia (VRL-05175) - Etupelko
27. Loci (VRL-12679) - Ginove VH13-013-0010
28. Katharine (VRL-11247) - Sahir Bakr al Najya
29. Latu (VRL-01436) - Ruolammen Haikea
30. Milja (VRL-00692) - AH Villitys

3, Vaativa B
1. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu VH13-018-0137
2. Katharine (VRL-11247) - Tajwar al Najya
3. Darcia (VRL-02019) - Erictini VH11-077-0005
4. Oresama (VRL-02753) - J-Rock VH03-011-6257
5. shin (VRL-11315) - Viehättävän Kuunvarjo VH13-018-0500
6. Milja (VRL-00692) - Koistilan Pietu
7. Oresama (VRL-02753) - Wii-Mii Doll U VH05-031-4426
8. shin (VRL-11315) - Taavilan Meklari VH13-018-0485
9. Natalia (VRL-05175) - Hukkareissu
10. evan (VRL-03745) - Goosefield Geena
11. Kolibri (VRL-12569) - Sarmadee Talawat VH13-003-0133
12. Katharine (VRL-11247) - Hakim al Raja LIA
13. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä
14. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
15. indy (VRL-06701) - Mulberry Lemon Pipers VH13-029-0143
16. Natalia (VRL-05175) - Hittibiisi
17. Oresama (VRL-02753) - The World Is Crashing Down VH03-011-5998
18. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
19. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
20. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
21. Katharine (VRL-11247) - Dhakiyah LIA
22. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915
23. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
24. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita
25. Kolibri (VRL-12569) - TAL Emir VH13-003-0125
26. Natalia (VRL-05175) - Lakean Humus
27. yersinio (VRL-06303) - Duren Nova
28. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277
29. shin (VRL-11315) - Aavan Velmuliina VH12-018-1123
30. Latu (VRL-01436) - Agajet VEC

4, Vaativa B
1. Kolibri (VRL-12569) - Sarmadee Talawat VH13-003-0133
2. yersinio (VRL-06303) - Duren Nova
3. yersinio (VRL-06303) - Cadillac v.d. Duren VH12-040-0066
4. indy (VRL-06701) - Mulberry Lemon Pipers VH13-029-0143
5. Kolibri (VRL-12569) - TAL Emir VH13-003-0125
6. Milja (VRL-00692) - Aavan Lapinnoita
7. Milja (VRL-00692) - Koistilan Pietu
8. Snusmumriken (VRL-07224) - Milkan Ellu VH13-018-0137
9. shin (VRL-11315) - Riiviöiden Riku Rikas VH11-018-0977
10. shin (VRL-11315) - Veikan Vitsaus VH12-018-0263
11. Latu (VRL-01436) - Agajet VEC
12. Oresama (VRL-02753) - Wii-Mii Doll U VH05-031-4426
13. Darcia (VRL-02019) - Schüssen 666 VH03-011-9915
14. evan (VRL-03745) - Goosefield Geena
15. shin (VRL-11315) - Metsäkartanon Karolus VH12-018-0273
16. Katharine (VRL-11247) - Tajwar al Najya
17. Katharine (VRL-11247) - Dhakiyah LIA
18. indy (VRL-06701) - Finn van Athel VH13-029-0061
19. indy (VRL-06701) - Tidaholms Bienlavie
20. Milja (VRL-00692) - Petoska AK
21. Oresama (VRL-02753) - J-Rock VH03-011-6257
22. yersinio (VRL-06303) - Tjaard VH13-040-0277
23. Katharine (VRL-11247) - Hakim al Raja LIA
24. Natalia (VRL-05175) - Hukkareissu
25. Snusmumriken (VRL-07224) - Revon Kofeiinipärinä
26. Natalia (VRL-05175) - Hittibiisi
27. Natalia (VRL-05175) - Lakean Humus
28. Darcia (VRL-02019) - Erictini VH11-077-0005
29. Snusmumriken (VRL-07224) - Rajattoman Sissijätkä VH13-018-0117
30. Oresama (VRL-02753) - The World Is Crashing Down VH03-011-5998

5, Grand Prix
1. Oresama (VRL-02753) - EgoIZM VH06-044-1653
2. Natalia (VRL-05175) - 'Til Death PB
3. Susanna (VRL-03881) - Wiljam de Poemé
4. Susanna (VRL-03881) - Luxorius de Poemé
5. Oresama (VRL-02753) - Berry Rox VH06-044-1639
6. Latu (VRL-01436) - Departed Bride Lumos
7. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
8. Latu (VRL-01436) - Dead Silence WH
9. Oresama (VRL-02753) - Tokyo Tiger Mosh VH06-044-1662
10. Susanna (VRL-03881) - Curacao de Poemé
11. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
12. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
13. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
14. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
15. Meiju K. (VRL-12530) - Lavigne Belv VH11-021-0533
16. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Donys VH12-013-0067
17. Natalia (VRL-05175) - Severus Snape 'If
18. Eeva T. (VRL-00410) - Leucothea PB
19. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
20. Meiju K. (VRL-12530) - Hillary Leya VH04-031-5467
21. evan (VRL-03745) - Daiquiri 'If VH12-031-0011
22. yersinio (VRL-06303) - ML Carissa VH11-031-0079
23. Mila (VRL-11936) - Kaylee's Mandy VH12-044-0182
24. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124
25. Mila (VRL-11936) - Blackbeard Inc VH13-031-0242
26. Eeva T. (VRL-00410) - Carabela NON VH13-021-0218
27. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If
28. Minni (VRL-10337) - Achim de Raden
29. Minni (VRL-10337) - Vithian Hexen
30. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen VH12-013-0046

6, Grand Prix
1. Minni (VRL-10337) - Vithian Hexen
2. Meiju K. (VRL-12530) - Lavigne Belv VH11-021-0533
3. Pierre (VRL-10531) - Ashblace VH13-013-0022
4. Eeva T. (VRL-00410) - Carabela NON VH13-021-0218
5. Mila (VRL-11936) - Kaylee's Mandy VH12-044-0182
6. Minni (VRL-10337) - Achim de Raden
7. Mila (VRL-11936) - Blackbeard Inc VH13-031-0242
8. Meiju K. (VRL-12530) - Hillary Leya VH04-031-5467
9. Pierre (VRL-10531) - Southchief VH13-011-0130
10. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen VH12-013-0046
11. Natalia (VRL-05175) - Severus Snape 'If
12. Oresama (VRL-02753) - EgoIZM VH06-044-1653
13. yersinio (VRL-06303) - ML Carissa VH11-031-0079
14. Susanna (VRL-03881) - Wiljam de Poemé
15. Susanna (VRL-03881) - Curacao de Poemé
16. Latu (VRL-01436) - Departed Bride Lumos
17. indy (VRL-06701) - Raspberry Rose VH13-011-0148
18. Natalia (VRL-05175) - Månsken 'If
19. Eeva T. (VRL-00410) - Leucothea PB
20. Eeva T. (VRL-00410) - Aicon Hexen VH13-021-0124
21. Pierre (VRL-10531) - Brighgaze VH13-044-0082
22. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Donys VH12-013-0067
23. evan (VRL-03745) - Daiquiri 'If VH12-031-0011
24. indy (VRL-06701) - Apello VH13-011-0147
25. indy (VRL-06701) - Armand von Silbereiche
26. Susanna (VRL-03881) - Luxorius de Poemé
27. Natalia (VRL-05175) - 'Til Death PB
28. Oresama (VRL-02753) - Berry Rox VH06-044-1639
29. Latu (VRL-01436) - Dead Silence WH
30. Oresama (VRL-02753) - Tokyo Tiger Mosh VH06-044-1662


yersinio, VRL-06303
blogi, vieraskirja
Duren on virtuaalitalli
kuvat © Quality Friesians, Friese Paarden LTD




kuva