KRJ:n alaiset koulukilpailut

       
JÄRJESTÄJÄ: Friisiläissiittola Duren DURE5209
VASTUUHENKILÖ: yersinio VRL-06303
PÄIVÄMÄÄRÄ: 15.01.2014
VIIM.ILM.PVM.: 05.01.2014
OSALLISTUMISET: [email protected]
OTSIKOKSI: "DUREN KRJ031-050" yhdellä osallitumisella osallistut kaikkiin avoimiin kilpailuihin

- kilpailut ovat avoimet kaikille
- luokkiin otetaan 40 osallistujaa
- yksi ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan 4 ratsulla.
- yksi hevonen saa osallistua enintään 2 luokkaan.
- VRL-tunnus ratsastajalla on pakollinen ja ilmoitetaan osallistumisessa.
- hevosen VH-tunnus ja ratsastajan seura ovat vapaaehtoisia.
- ponikokoiset ponit (sks alle 148 cm) saavat osallistua enintään vaativa B -tasoisiin luokkiin.
- luokkien tulokset arvotaan ja arvontatapa on lyhyt arvonta

OSALLISTUMISET seuraavassa muodossa
luokka nro
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-00000
ratsastaja (VRL-00000) - ratsu VH00-000-00000
+ kaikki samaan luokkaan tulevat ratsukot saman luokkaotsikon alle, kiitos!

LUOKAT
1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo A
4. Helppo A
5. Vaativa B
6. Vaativa B

OSALLISTUJAT
1. Helppo B
1. Ariela (VRL-10604) – Vinstrup Rina
2. Lissu T. (VRL-12701) - Niamh Isibéal
3. Wenla (VRL-00116) - Zakiyah al Najya ox VH12-003-0554
4. kati (VRL-10361) - Sireenin Julius VH12-018-1212
5. yersinio (VRL-06303) - Lucio Donato VH11-033-0018
6. Taru (VRL-01980) - Unique Yelena VH12-017-0437
7. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
8. Ipsu (VRL-07145) - Blackburns Red Baron
9. kati (VRL-10361) - Pieni Fantasia VH12-018-1211
10. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
11. Chibson (VRL-03456) - Banana Di Amore
12. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
13. suba (VRL-12468) - Breandan Séaghdha VH13-046-0016
14. kati (VRL-10361) - Pellerna
15. Ariela (VRL-10604) – Wyat Caetlin
16. Taru (VRL-01980) - Blackberry of Mystic VH13-017-0325
17. Lissu T. (VRL-12701) - I Married an Idiot VH13-029-0393
18. Ariela (VRL-10604) – Susikallion Suukkosuu
19. yushiko (VRL-05196) - Fiosrach Caspian VH13-035-0190
20. Wenla (VRL-00116) - Sheyda al Shadiya ox VH12-003-0963
21. suba (VRL-12468) - Breandan Edric VH13-046-0017
22. suba (VRL-12468) - GL Cinderella VH13-017-0107
23. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
24. Ipsu (VRL-07145) - Edlien Ninya
25. Taru (VRL-01980) - Hala Fadil VH13-003-0151
26. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
27. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros VH11-053-0068
28. Lissu T. (VRL-12701) - Viljaton VH13-018-1178
29. Chibson (VRL-03456) - Volition Power VH04-024-9410
30. dumi (VRL-00218) - Blockwood
31. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
32. dumi (VRL-00218) - Moulin Lily Lou
33. Wenla (VRL-00116) - Ashraf al Shadiya ox VH12-003-0724
34. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
35. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Dónald VH11-035-0137
36. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
37. Taru (VRL-01980) - Gehenna v. Moons VH13-017-0384
38. Ariela (VRL-10604) – Felicia v. Moons
39. Wenla (VRL-00116) - Chanika al Shadiya ox VH12-003-0959
40. kati (VRL-10361) - Pikku-Milla VH11-018-1415

2. Helppo B
1. Lissu T. (VRL-12701) - Mandariinivaara VH13-018-1172
2. kati (VRL-10361) - Aurora frá Roskill
3. yushiko (VRL-05196) - Riiviöiden Iltatähti VH13-018-1330
4. suba (VRL-12468) - Poniniemen Charisma
5. suba (VRL-12468) - Dahlgårds Evighet VH13-028-0032
6. yushiko (VRL-05196) - Diega's Fidelma VH13-035-0148
7. Wenla (VRL-00116) - Ashraf al Shadiya ox VH12-003-0724
8. yersinio (VRL-06303) - Lucio Donato VH11-033-0018
9. Taru (VRL-01980) - Blackberry of Mystic VH13-017-0325
10. Chibson (VRL-03456) - Volition Power VH04-024-9410
11. suba (VRL-12468) - Idunn Siv VH13-053-0080
12. Ariela (VRL-10604) – Wyat Caetlin
13. kati (VRL-10361) - Ruususen Best Stepper VH11-106-0004
14. Taru (VRL-01980) - Hala Fadil VH13-003-0151
15. Ariela (VRL-10604) – Sixx Kiss DAL
16. yersinio (VRL-06303) - Sytje v.d. Duren VH13-040-0337
17. yersinio (VRL-06303) - Resen Ivaros VH11-053-0068
18. Lissu T. (VRL-12701) - I Married an Idiot VH13-029-0393
19. Ariela (VRL-10604) – Vinstrup Rina
20. Ariela (VRL-10604) – Felicia v. Moons
21. kati (VRL-10361) - Amidala VH12-046-0021
22. suba (VRL-12468) - Campbell SNR
23. yushiko (VRL-05196) - Lumina VH12-018-0550
24. Wenla (VRL-00116) - Sheyda al Shadiya ox VH12-003-0963
25. yersinio (VRL-06303) - Klarina v.d. Duren VH13-040-0338
26. dumi (VRL-00218) - Moulin Lily Lou
27. Chibson (VRL-03456) - Banana Di Amore
28. Wenla (VRL-00116) - Zakiyah al Najya ox VH12-003-0554
29. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Dónald VH11-035-0137
30. Ipsu (VRL-07145) - Edlien Ninya
31. yushiko (VRL-05196) - Fiosrach Caspian VH13-035-0190
32. Lissu T. (VRL-12701) - Viljaton VH13-018-1178
33. Taru (VRL-01980) - Unique Yelena VH12-017-0437
34. dumi (VRL-00218) - Blockwood
35. Wenla (VRL-00116) - Chanika al Shadiya ox VH12-003-0959
36. Ipsu (VRL-07145) - Blackburns Red Baron
37. Lissu T. (VRL-12701) - Niamh Isibéal
38. Miia Maria (VRL-10382) - Nightlily MO VH13-017-0674
39. Taru (VRL-01980) - Gehenna v. Moons VH13-017-0384
40. kati (VRL-10361) - Benjamín d'Amelie VH12-033-0037

3. Helppo A
1. Ariela (VRL-10604) - Aavetanssi
2. Taru (VRL-01980) - Dyantha's Colin VH13-046-0097
3. Wenla (VRL-00116) - Razzaq al Shadiya ox VH12-003-0958
4. yushiko (VRL-05196) - Hupilan Tarinatuokio
5. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
6. turjake (VRL-07415) - Brynmor von Llew
7. Lissu T. (VRL-12701) - Down 'thar be Sharks
8. turjake (VRL-07415) - Cawodydd Ffraid
9. kati (VRL-10361) - Kemir VH12-102-0076
10. Wenla (VRL-00116) - Rasheed al Shadiya ox VH12-003-0725
11. Ariela (VRL-10604) – Inky Pinky
12. Chibson (VRL-03456) - Riiviöiden Murhamysteeri
13. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Nathaniel
14. Ipsu (VRL-07145) - Edlien Wilma VH13-027-0332
15. turjake (VRL-07415) - Delyth Cof Glynn
16. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
17. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
18. turjake (VRL-07415) - Lai'e Ceridwen
19. Ariela (VRL-10604) – Merike HVL
20. kati (VRL-10361) - Hurmuri-Jätkä VH12-018-1213
21. kati (VRL-10361) - Kiveero VH12-018-1107
22. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear
23. Ariela (VRL-10604) – Alegren Nukkumatti
24. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419
25. yersinio (VRL-06303) - Pilgrim's Winalon VH11-033-0022
26. kati (VRL-10361) - Surutanssi VH12-018-1210
27. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Elyse VH12-027-0017
28. Lissu T. (VRL-12701) - Gentlemen Prefer Blondes VH13-029-0424
29. Lissu T. (VRL-12701) - Taikakuun Mitra VH13-018-1073
30. Wenla (VRL-00116) - Yarah al Shadiya ox VH13-003-0019
31. Cee (VRL-01288) - No Idea VH12-011-0153
32. yersinio (VRL-06303) - Discreet v.d. Duren
33. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana VH13-018-0814
34. yushiko (VRL-05196) - Kelokorven Veikkaus VH13-018-1331
35. yushiko (VRL-05196) - Poniniemen Queenmind
36. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671
37. Wenla (VRL-00116) - Masarrah al Shadiya ox VH12-003-0961
38. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Dondino
39. Chibson (VRL-03456) - Aapotti VH13-018-0827
40. yushiko (VRL-05196) - Hurman Voitontahto VH12-018-0312

4. Helppo A
1. Wenla (VRL-00116) - Yarah al Shadiya ox VH13-003-0019
2. kati (VRL-10361) - Bhoomi Devi Raziq
3. Lissu T. (VRL-12701) - Taikakuun Mitra VH13-018-1073
4. yersinio (VRL-06303) - Astraia v.d. Duren VH13-040-0671
5. kati (VRL-10361) - Ruususen Hileen Poika
6. Chibson (VRL-03456) - Riiviöiden Murhamysteeri
7. turjake (VRL-07415) - Brooklime Jimtown
8. Ipsu (VRL-07145) - Edlien Wilma VH13-027-0332
9. yushiko (VRL-05196) - Breezy Jaymes VH13-035-0070
10. yushiko (VRL-05196) - Rhediad Morthwyl
11. kati (VRL-10361) - Boyero's Isabella VH12-001-0151
12. Lissu T. (VRL-12701) - Gentlemen Prefer Blondes VH13-029-0424
13. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Moondust
14. Cee (VRL-01288) - No Idea VH12-011-0153
15. dumi (VRL-00218) - Fifth Bobo Bear
16. kati (VRL-10361) - Bockholts Iris
17. yersinio (VRL-06303) - Caparice LAC VH13-026-0183
18. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Elyse VH12-027-0017
19. Lissu T. (VRL-12701) - Down 'thar be Sharks
20. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Nathaniel
21. dumi (VRL-00218) - Carridans Gooey
22. turjake (VRL-07415) - Baloubet Champaz
23. Ariela (VRL-10604) – Alegren Nukkumatti
24. yushiko (VRL-05196) - Holmesin Mielistelijä
25. yushiko (VRL-05196) - Kärsivä Viestimies
26. yersinio (VRL-06303) - Discreet v.d. Duren
27. Chibson (VRL-03456) - Aapotti VH13-018-0827
28. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana VH13-018-0814
29. Ariela (VRL-10604) – Merike HVL
30. turjake (VRL-07415) - Silverground Maverick
31. Taru (VRL-01980) - Dyantha's Colin VH13-046-0097
32. dumi (VRL-00218) - Fifth Imp
33. Ariela (VRL-10604) – Inky Pinky
34. Ariela (VRL-10604) – Amal Ghaliya LAC
35. Wenla (VRL-00116) - Razzaq al Shadiya ox VH12-003-0958
36. yersinio (VRL-06303) - Pilgrim's Winalon VH11-033-0022
37. Wenla (VRL-00116) - Masarrah al Shadiya ox VH12-003-0961
38. Wenla (VRL-00116) - Rasheed al Shadiya ox VH12-003-0725
39. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Dondino
40. gatinha (VRL-13023) - Ataque de Gueixa VH13-029-0419

5. Vaativa B
1. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
2. Cee (VRL-01288) - Cirion Feralia VH13-011-0366
3. Ipsu (VRL-07145) - Aidan Judith VH11-035-0173
4. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
5. Wenla (VRL-00116) - Elgwir Tarantella ox VH12-003-0777
6. turjake (VRL-07415) - Mockingbird
7. Eevi (VRL-13371) - Smooth Witwicky
8. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670
9. Ariela (VRL-10604) – Jameela Eleanor
10. Ariela (VRL-10604) – Ce’s Rawenna
11. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
12. yushiko (VRL-05196) - Moonbeam Java Joe VH13-029-0355
13. Eevi (VRL-13371) - Hammerstone GB
14. turjake (VRL-07415) - Springland Boneypop
15. Cee (VRL-01288) - Wotan Raw VH12-011-0154
16. kati (VRL-10361) - El Manuelli
17. turjake (VRL-07415) - Kierkegaards Sikko
18. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258
19. kati (VRL-10361) - Ryövärin Poika VH12-018-1104
20. Cee (VRL-01288) - Krokodil Gena VH13-039-0001
21. yushiko (VRL-05196) - Kelokorven Netta VH13-018-1329
22. wishmaster (VRL-02889) - I Suzu VH13-044-0260
23. Ariela (VRL-10604) – Koivumäen Salarakas
24. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Jellona VH13-018-0255
25. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
26. kati (VRL-10361) - Koston Rakastajatar VH12-018-1106
27. yushiko (VRL-05196) - Aavan Aureelia VH13-018-1060
28. Ipsu (VRL-07145) - Jimmy Soldier VH12-027-0081
29. Ipsu (VRL-07145) - Lyons Maddie VH12-027-0014
30. Eevi (VRL-13371) - Strangle Simone
31. Wenla (VRL-00116) - Elgwir Al-Faraj ox VH12-003-0776
32. Ariela (VRL-10604) – Lemondrop HILL!
33. kati (VRL-10361) - Huvin Severi VH12-018-1105
34. yushiko (VRL-05196) - Moon Pillipiipari VH13-018-0866
35. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Maximilian VH12-027-0111
36. Cee (VRL-01288) - Amaya II VH12-011-0155
37. Lissu T. (VRL-12701) - Moulin Rouge VH13-006-0191
38. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Suonsilmä VH13-018-0474
39. turjake (VRL-07415) - Broadchurch Skippy
40. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361

6. Vaativa B
1. Ariela (VRL-10604) – Remember Me DAL
2. wishmaster (VRL-02889) - Scaon Color Me Red VH13-044-0258
3. turjake (VRL-07415) - Istria Heavenlyhost
4. Cee (VRL-01288) - Wotan Raw VH12-011-0154
5. Eevi (VRL-13371) - Hammerstone GB
6. Lissu T. (VRL-12701) - Moulin Rouge VH13-006-0191
7. Wenla (VRL-00116) - Elgwir Tarantella ox VH12-003-0777
8. turjake (VRL-07415) - Istria Mona Lisa
9. yersinio (VRL-06303) - Olivier v.d. Duren VH13-040-0361
10. yersinio (VRL-06303) - Duren Aarren VH11-040-0148
11. wishmaster (VRL-02889) - I Suzu VH13-044-0260
12. Ipsu (VRL-07145) - Jefton's Maximilian VH12-027-0111
13. turjake (VRL-07415) - Privas Ludwig
14. Ariela (VRL-10604) – Arielan Pikkupissis
15. Lissu T. (VRL-12701) - Chichi Chimenea VH13-006-0203
16. Ipsu (VRL-07145) - Jimmy Soldier VH12-027-0081
17. Ariela (VRL-10604) – Jameela Eleanor
18. Cee (VRL-01288) - Cirion Feralia VH13-011-0366
19. kati (VRL-10361) - Pinki's Oleanter VH05-043-0993
20. Wenla (VRL-00116) - Elgwir Al-Faraj ox VH12-003-0776
21. kati (VRL-10361) - Podsolnechnik VH12-001-0154
22. turjake (VRL-07415) - Hartwig's Taboo
23. yushiko (VRL-05196) - Go PeaNUTS
24. kati (VRL-10361) - CIF Eternal Warrior ox VH04-003-9204
25. Cee (VRL-01288) - Amaya II VH12-011-0155
26. yushiko (VRL-05196) - Viehättävän Kuura
27. yushiko (VRL-05196) - Arvolaakson Silppuri
28. Miia Maria (VRL-10382) - Moon Kauhukuva VH13-018-1364
29. Eevi (VRL-13371) - Smooth Witwicky
30. yersinio (VRL-06303) - Duren Nation
31. Ipsu (VRL-07145) - Lyons Maddie VH12-027-0014
32. kati (VRL-10361) - RF Letkajenkka VH11-018-0809
33. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Suonsilmä VH13-018-0474
34. yersinio (VRL-06303) - Noir Caspar Duren VH13-040-0670
35. Cee (VRL-01288) - Krokodil Gena VH13-039-0001
36. yushiko (VRL-05196) - Holmesin Vilma
37. Ipsu (VRL-07145) - Aidan Judith VH11-035-0173
38. Ariela (VRL-10604) – Carmelina HVL
39. Eevi (VRL-13371) - Strangle Simone
40. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Jellona VH13-018-0255


yersinio, VRL-06303
blogi, vieraskirja
Duren on virtuaalitalli
© Ulkoasu: NM. kuva: Legacy Friesians

kuva